Dárek k meteostanici

Zaregistrujte svůj nákup meteostanice Hyundai a získejte dárek v podobě bezdrátových sluchátek GoGEN TWS PAL v černé nebo bílé barvě v hodnotě 790 Kč. Po úspěšné registraci obdržíte e-mail s potvrzením. Následně vám bude dárek doručen přepravní společností DPD na vámi uvedenou adresu do 30 dní od registrace.

Akce platí pouze v České republice nebo na Slovensku v období od 1. 1. 2022 do 28. 2. 2022 a dárek platí pouze k nákupu těchto meteostanic Hyundai:

Registrovat se můžete na této stránce (klikněte zde) to až do 15. 3. 2022. V případě nejasností nebo potíží s vyplněním formuláře nás neváhejte kontaktovat na emailové adrese darek@hyundai-electronics.cz. Podrobná pravidla a podmínky akce najdete zde.

Bezdrátová sluchátka GoGEN TWS PAL

Nenechte se omezovat věčně zamotanými dráty. Bezdrátová sluchátka GoGEN TWS PAL vám poskytnou maximální volnost. A to jak na cestách, tak i při sportu, vycházce nebo při usínání. Všude tam vás již nic svazovat nebude. Díky technologii True Wireless Stereo – tzv. TWS, vás již nebude při poslechu své oblíbené hudby limitovat délka kabelu.

Sluchátka GoGEN TWS PAL pomocí Bluetooth verze 5.0 snadno spárujete s mobilním telefonem nebo MP3 přehrávačem. Díky jejich speciálnímu tvaru snadno padnou do každého ucha. Pro maximální pohodlí jsou v balení umístěny i další velikosti náušníků. Sluchátka jsou navržena tak, aby byl zachován váš maximální komfort i při sportu – nezaleknou se ani běhu nebo posilovny.

Dotykovou plochu na sluchátkách využijete k jednoduchému ovládání přehrávání hudby, hlasitosti nebo pozastavení reprodukce. Sluchátka vydrží na jedno nabití až 4 hodiny. V kombinaci s plně uzavíratelným, dobíjecím pouzdrem lze tuto dobu prodloužit až o dalších 12 hodin. Na cestách, při sportu nebo výletech, se díky bezdrátovým sluchátkům GoGEN TWS PAL skutečně nemusíte nechat čímkoliv omezovat.