FM Transmitter Hyundai FMT 263 černý

Sdílet

FM transmitter, LCD displej, USB vstup, microSD karty, Line-In, podpora MP3 a WMA, dálkové ovládání

Dostaňte ze svého autorádia maximum

Máte ve svém automobilu starší nebo vestavěné rádio, které nechcete měnit? Omezují vás však rozsah jeho funkcí a chybějící kompatibilita s moderními hudebními formáty? Praktickým řešením je FM transmitter Hyundai FMT263! S jeho pomocí můžete v automobilu snadno přehrávat MP3 nebo WMA soubory z různých datových nosičů.

Kompaktní mediální centrum do auta

FM transmitter Hyundai FMT263 vás překvapí svým malým rozměrem. Díky němu nebude v autě nijak zavazet, zároveň však poskytuje celou řadu užitečných funkcí. Stačí jej zapojit do automobilové zásuvky s napětím 12 – 24 V. Na přehledném LCD displeji transmitteru nastavíte volnou FM frekvenci (v rozsahu 87,6 – 107,9 MHz), kterou následně naladíte i na autorádiu. Pak už vám nic nebude bránit k nerušenému zpříjemnění dlouhé cesty.

Audio soubory lze přes FM transmitter Hyundai FMT263 přehrávat hned z několika zdrojů. Transmitter si poradí jak s USB Flash disky, tak i s MicroSD kartami. V obou případech přehrává jak MP3, tak i WMA soubory. V případě, že chcete přehrávat soubory z mobilního telefonu nebo jiného přehrávače, lze využít i zabudovaný Line-In vstup. Přístroj disponuje i přednastavenými ekvalizéry.

Maximálně pohodlné ovládání

Každý automobil má různě řešené uspořádání ovladačů nebo jinak umístěné elektrické zásuvky. I z tohoto důvodu je součástí balení FM transmitteru Hyundai FMT263 dálkové ovládání. S jeho pomocí tak můžete pohodlně přepínat skladby nebo i měnit hlasitost. Elektrickou energii transmitter plně získává pouze z autozásuvky.

LCD 1" (2,5 cm) displej, bílé znaky
204 FM frekvencí (87,6 - 107,9 MHz)
USB vstup
Vstup pro Micro SD karty
Line in vstup
Podpora formátů MP3, WMA
Přednastavené ekvalizéry
Ovládání hlasitosti
Dálkové ovládání
Napájení 12 až 24 V
Kde zakoupit


Parametry produktu
FM Transmitter Hyundai FMT 263 černý
Záruční doba 24 měsíců
Parametry
DAB+ tunerNe
Typ MP3 příslušenstvíFM transmitter
Váha 56 g
Výška 8,0 cm
Šířka 4,0 cm
Hloubka 8,5 cm
Váha balení 118 g
Výška balení 3,7 cm
Šířka balení 15,9 cm
Hloubka balení 22,4 cm