FM Transmitter Hyundai FMT 380 BT CHARGE černý

Sdílet

FM transmitter, Bluetooth 5.0, USB vstup, microSD slot, USB nabíjecí výstup až 2,4 A, podpora MP3, WMA, WAW, APE formátů

Všestranný společník do auta

FM transmitter Hyundai FMT380BTCHARGE překvapí množstvím funkcí, které navzdory své kompaktní velikosti, nabízí. Primárně se jedná o FM transmitter, který umožňuje přehrávat audio soubory z vašeho přenosného zařízení prostřednictvím autorádia.

Pomocí funkce Bluetooth snadno propojíte transmitter s vaším mobilem či tabletem. Pak už stačí na autorádiu naladit stejnou FM frekvenci jako na transmitteru a můžete nerušeně poslouchat své oblíbené skladby prostřednictvím audio soustavy v autě. FM rozsah pro vysílání přístroje je 87,5 – 108 MHz.

Nejen bezdrátově

Pokud upřednostňujete spíše klasické nosiče mediálního obsahu, můžete si vybrat hned ze dvou možností. FM transmitter Hyundai FMT380BTCHARGE disponuje USB vstupem a vstupem pro Micro SD karty. V obou případech si poradí s nosiči o kapacitě do 32 GB a s podporou hudebních formátů MP3, WMA, WAW a APE.

Veškeré důležité informace se zobrazují na přehledném LED displeji.

FM transmitter lze navíc využít i jako nabíjecí adaptér s výstupním napětím 5V/2,4 A – snadno tak nabijete během jízdy nejen mobilní telefon, ale také tablet. Nemusíte se proto obávat vybití přenosného zařízení během jeho delších cest.

LED displej
Bluetooth V 5.0
Frekvenční rozsah 87,5 až 108 MHz
USB vstup (max. 32 GB)
Vstup pro Micro SD karty (max. 32 GB)
Podpora formátů MP3, WMA, WAV, APE
USB port pro nabíjení externích zařízení 5 V / max. 2,4 A
Vstupní napětí 12 - 24 V
Kde zakoupit


Parametry produktu
FM Transmitter Hyundai FMT 380 BT CHARGE černý
Záruční doba 24 měsíců
Parametry
DAB+ tunerNe
Typ MP3 příslušenstvíFM transmitter, adaptér/autonabíječka, handsfree
Váha 53 g
Výška 7,0 cm
Šířka 4,5 cm
Hloubka 10,0 cm
Váha balení 89 g
Výška balení 14,5 cm
Šířka balení 6,5 cm
Hloubka balení 6,0 cm