Značka HYUNDAI

Vítáme Vás na webu značky HYUNDAI, kterou na českém, slovenském, polském a maďarském trhu exkluzivně zastupuje firma ETA a. s.

Značka HYUNDAI nabízí širokou škálu spotřební elektroniky a domácích spotřebičů zahrnující SMART televizory, domácí audio, přenosné DVD a MP3/MP4 přehrávače, chladničky, myčky, vysavače, kuchyňské spotřebiče, meteostanice nebo výrobky pro péči o tělo.

Modelová řada Hyundai Retro Style je určena všem milovníkům starých dobrých časů a krásných věcí. Moderní multifunkční elektronika zahalená v retro hávu dřevěných hracích skříněk první republiky okouzlí nejen příznivce klasiky.

Výrobky HYUNDAI se vyznačují tím, že za rozumnou cenu přináší zákazníkům pestrou nabídku produktů, exkluzivní design a vysokou kvalitu.

Vážení zákazníci,

Dovolujeme si vás tímto informovat, že konvice HYUNDAI VK 106P představuje výrobek s rizikem, a proto ji stahujeme z prodeje.
Pokud jste si tento produkt zakoupili, můžete ho vrátit u svého prodejce, který vám vrátí plnou kupní cenu. V případě, že tak nemůžete učinit, nás prosím kontaktujte na mailu: servis@eta.cz. Náš koordinátor s vámi dohodne způsob vrácení výrobku.
Za způsobené komplikace se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Tým servisního oddělení