Návod na aktivaci VOYO

NÁVOD NA AKTIVACI VOYO

Jak aktivovat VOYO ?

Proveďte registraci VOYO účtu prostřednictvím počítače – otevřete stránky www.voyo.cz, klikněte na odkaz Registrovat v liště služby VOYO v pravé horní části stránek.

1

 

 

V registračním formuláři vyplňte všechny povinné registrační údaje označené hvězdičkou. Uveďte dostatečně dlouhé uživatelské jméno (min. 4 znaky) a heslo (min. 5 znaků). Vyvarujte se neplatných znaků, jako jsou mezery, pomlčky nebo podtržítka. Používejte pouze písmena bez diakritiky a čísla. Poté opište kontrolní kód a stiskněte tlačítko POKRAČOVAT.

2

 

Budete vyzváni k ověření vaší e-mailové adresy pomocí odkazu, který na zadaný e-mail obdržíte. Po jeho potvrzení bude Registrace dokončena. Poté pokračujte ve vašem PC aktivací předplatného:

Klikněte na jméno svého uživatelského profilu, dále na odkaz Můj profil. Kupte si předplatné a následně na odkaz ZÍSKEJTE PŘEDPLATNÉ.

3

 

4

 

5

 

 

V součastnosti je možné hradit VOYO předplatné pomocí mobilního telefonu, platební karty (prostřednictvím služby GoPay), účtu PayPal nebo předplacených karet VOYO, které zakoupíte v těchto prodejních místech: http://voyo.nova.cz/prodejny

Vyberte prosím délku VOYO předplatné (1, 3, 6 nebo 12 měsíců), platební metodu a pokračujte dle instrukcí na stránce.

Po aktivaci předplatného se přihlaste do aplikace VOYO ve vaší Smart TV GoGEN a užívejte si spoustu skvělé zábavy.

 

 


Publikováno 20.2.2016