Novinky v Hyundai Audio pro vaši domácnost i na cesty

Pro příznivce audio techniky přináší značka Hyundai další skvělá stylová rádia pro vaši domácnost i na cesty.

Radiomagnetofon s CD Hyundai TRC 191 DRSU3

HYUTRC191DRSU3_01

Výkonný sound systém domů, do klubu i na cesty
Špičkový audio přehrávač vybavený DISCO osvětlením reproduktorů. DISCO osvětlení umožňuje podpořit audio dojem z poslouchané hudby i různobarevnými efekty na reproduktorech mikrosystému. Na výběr je ze sedmi barev, případně lze využít jejich vzájemné střídaní. Napájet jej můžete ze síťové zásuvky nebo pomocí baterií (8 x monočlánek D), takže jej můžete využívat i na místech přes přístupu k elektrické síti. Součástí příslušenství je i dálkové ovládání pro pohodlné využívání všech možností mikrosystému.

 

Radiomagnetofon s CD Hyundai TRC 808 DRUBT3

HYUTRC808DRUBT3_01

Výkonný radiomagnetofon s mnoha funkcemi
Stylový přehrávač CD, CD-R/RW disponuje FM tunerem s 20 předvolbami. Navíc umožňuje přehrávat audio soubory i z paměťových zařízení připojitelných přes USB, z audio zařízení připojitelných přes Line-in a také stremování hudby přes Bluetooth. Napájet jej můžete ze síťové zásuvky nebo pomocí baterií (8x malý monočlánek C), takže jej můžete využívat i na místech přes přístupu k elektrické síti. Součástí příslušenství je i dálkové ovládání pro pohodlné využívání všech funkcí radiomagnetofonu.

 

Elegantní styl pro domácnost – Hyundai MS 138 DU3

HyuMS138DU3_01

Stylový mikrosystém s mnoha funkcemi
Stylový mikrosystém pro přehrávání CD, CD-R/RW disponuje FM tunerem s 30 předvolbami. Navíc umožňuje přehrávat audio soubory i z paměťových zařízení připojitelných přes USB a z audio zařízení připojitelných přes Line-in.


Publikováno 28.11.2014