Připravte se na fotbalovou horečku s novou telkou Hyundai!

Užijte si fotbalový SVÁTEK s novou televizí HYUNDAI FOOTBALL EDITION!

Mistrovství Evropy ve fotbale se nezadržitelně blíží a je čas pomýšlet, jak si ještě umocnit sportovní zážitek. Jedna z nabízených možností, pokud se tedy nechystáte na sportovní výlet přímo do Francie, je pořídit si nový televizor.

Na EURO 2016 se probojovala jak Česká republika, tak i naši blízcí sousedé Slovensko a Polsko, takže bude komu fandit. Hned 10 velkých francouzských měst přivítá ve svých fotbalových kotlích tisíce diváků a další statisíce budou fandit ve svých obývacích pokojích nebo v hospůdkách, obklopeni kamarády a rodinou. Nic naplat, fotbal vždycky byl, je a bude jedním z nejsledovanějších sportů.

Značka HYUNDAI, jejíž automobilová divize je jedním z hlavních sponzorů, připravila lákavé a zajímavé nabídky pro své zákazníky i v oblasti televizí.

K FOTBALOVÉMU SVÁTKU ROZDÁVÁ HYUNDAI SVÝM ZÁKAZNÍKŮM DÁREK.

KE KAŽDÉ TELEVIZI BLUETOOTH® SPEAKER

Bluetooth® přenosný reproduktor Hyundai najdete v každém balení televizorů řady Hyundai Football Edition. Kromě zážitků ze sledování utkání, získáte jako dárek ke každé televizi Bluetooth® reproduktor značky Hyundai. Reproduktor je bílé barvy, šířky 20 cm. Svou oblíbenou hudbu si tak budete moci užívat kdykoliv a kdekoliv. Díky Bluetooth® V2.1 streamuje muziku do vzdálenosti až 9 m. Skvěle se hodí k tabletům a smartphonům s operačním systémem Android i iOS (iPhone, iPad). Je moderního designu a nízké hmotnosti, snadno se přenáší. S funkcí AUX IN se skvěle hodí také ke každému notebooku a stolnímu počítači.

JE Z ČEHO VYBÍRAT

Ve fotbalové edici televizorů Hyundai najdete modely všech běžných úhlopříček od 32“ až do 55“, s rozlišením obrazovky až UHD 4K, s internetem, americkou NETFLIX TV, tunerem DVB – T2 HEVC 265 nebo funkcionalitou HbbTV. Nechybí ani klasické LED televizory s kvalitou odpovídající renomované značce.

KDE KOUPIT

Tak jako je samotná edice sestavena ze zajímavých modelů, tak i nabídku prodejních míst tvoří skupina vybraných obchodních partnerů, kteří mají exkluzivitu pro prodej Fotbalové edice. Televizory můžete zakoupit u vybraných prodejců.


Publikováno 8.6.2016