Set-top box Hyundai DVBT 230 PVR černý

Sdílet

DVB-T2 (H.265/HEVC) Full HD (1080p) přijímač, programovatelný dálkový ovladač, nahrávání TV vysílání, TimeShift, 2xUSB, HDMI, Certifikace ČRa

Set-top box pro DVB-T2 vysílání

Set-top box Hyundai DVBT230PVR je moderní multimediální přehrávač. Jeho hlavním benefitem je kompatibilita s novým digitálním televizním vysíláním DVB-T2 H.265 HEVC (1080p). Podporu nového formátu vysílání zaručuje certifikát Českých radiokomunikací DVB-T2 ověřeno.

Jeden dálkový ovladač pro set-top box i TV

Set-top box Hyundai DVBT230PVR funguje nejen jako přijímač pozemního digitálního vysílání, ale také jako multimediální přehrávač. Díky těmto vlastnostem se tak rychle stane nedílnou součástí Vašeho televizoru. Ten v tomto případě funguje už jen jako zobrazovací zařízení. A právě proto je součástí balení set-top boxu i programovatelný dálkový ovladač, který snadno spárujete s Vašim televizorem. Lze tak jedním ovladačem ovládat set-top box i základní funkce televizoru (zapnutí/vypnutí, hlasitost, změna zdroje).

Užitečné funkce

Televizní vysílání je možné nahrávat, a to díky funkci Record Ready. Nahrávání probíhá buď na USB Flash disk nebo na externí hard disk. Praktickou funkcí je i možnost pozastavení živého vysílání a jeho zpětné shlédnutí – tzv. Timeshift. Opět v kombinaci s USB flash diskem nebo externím hard diskem.

Multimediální přehrávač v češtině

Z výše uvedených paměťových zařízení lze také přehrávat multimediální obsah. Set-top box Hyundai DVBT230PVR podporuje přehrávání filmů v nejběžnějších formátech, včetně podpory českých titulků. Zároveň je možné zobrazovat fotografie – ve formátu JPG a přehrávat hudbu v MP3 formátech.

Samozřejmostí je kompletní česká lokalizace – podpora českého teletextu a programového průvodce – EPG. Díky českému menu zvládne i první instalaci přístroje úplně každý. Součástí balení je napájecí adaptér a přehledný dálkový ovladač.DVB-T/T2 HEVC/H.265 (1080p) tuner
RECORD READY
Timeshift
2 x USB vstup
Přehrávač médií
Programovatelný dálkový ovladač
Podporované formáty: JPG, MP3, AVI, MOV, MP4, MPG, MKV, TS, VOB
Konektory: HDMI výstup, Digitální koaxiální audio výstup, LAN vstup


Obsah balení: set-top box, adaptér, dálkový ovladač, manuál, JACK–3x CINCH kabel, 2x AAA baterie

Kde zakoupit


Parametry produktu
Set-top box Hyundai DVBT 230 PVR černý
Záruční doba 24 měsíců
Základní specifikace
DVB-T tunerDVB-T2 (H.265/HEVC)
Počet tunerů1 tuner
Certifikace ČRaano
Přehrávání, nahrávání
Přehrávané formátyAVI, DivX, JPG, MKV, MOV, MP3, MP4, MPG, TS, VOB, XviD
PVR (záznam na USB / HDD)Ano
HbbTV (červené tlačítko)ne
TimeShiftAno
Vstupy a výstupy
USBAno
Anténní vstupAno
HDMIAno
ScartNe
Digitální optický výstupNe
Koaxiální digitální výstupAno
Anténní výstupNe
Další vlastnosti
Příkon8 W
Ostatní
Váha 240 g
Výška 3,0 cm
Šířka 12,5 cm
Hloubka 7,5 cm
Váha balení 335 g
Výška balení 6,0 cm
Šířka balení 19,8 cm
Hloubka balení 13,1 cm