SOUTĚŽ VINOTÉKY

Chcete strávit krásný prodloužený víkend v Moravském vinařském srdci a užít si všechny krásy a skvělé chutě, které nabízí?

Dopřejte si letos na podzim novou vinotéku Hyundai, která se královsky postará o vaši domácí sbírku, a jako bonus můžete vyhrát nabitý víkend pro dva v hodnotě 10 000 Kč! A tak už budete mít o jeden krásný prodloužený víkend na příští rok postaráno.

Čeká Vás krásné ubytování v srdci Valtic na dvě noci pro dvě osoby s polopenzí, malým uvítacím rautem na pokoj, lahvemi šampaňského a dalším doprovodným programem. Takový víkend bude lahodit nejen chuťovým pohárkům ale i duši. Odpočinete si mezi vinicemi, s průvodcem navštívíte nejstarší vinné sklepy, strávíte čas se sommelierem, který Vám odhalí pár nových poznatků o víně. Otevřete s ním 4 lahve výběrových vín a necháte se unést jejich chutí. Celý víkend pak můžete zakončit v úchvatném Salonu vín, kam obdržíte 5 % slevový kupon. Další krásná místa můžete navštívit dle vlastních preferencí. V blízkosti je nepřeberné množství historických památek, přírodních krás a možností získat nové zážitky.

Jak soutěžit?

  1. Kupte jakýkoliv model vinotéky značky Hyundai ve kterékoliv kamenné prodejně Euronics nebo na e-shopech Euronics.cz a Kasa.cz
  2. Účtenku uchovejte
  3. Napište registrační e-mail, který bude obsahovat vaše iniciály (jméno, příjmení, telefon, adresa), odpověď na tipovací soutěžní otázku, a jako přílohu přidejte čitelnou fotografii nebo scan účtenky.
  4. Tipovací otázka zní: Kolik kusů vinoték Hyundai se prodalo v České republice v minulém roce, v období 1.9.2016 – 30.11.2016 ?
  5. E-mail pošlete na adresu: soutez@hyundai-electronics.cz. V tuto chvíli jste registrováni.
  6. 5.12.2017, můžete zkontrolovat výsledky zde na webu.

Jaká odměna čeká 10 nejbližších tipů?

1.-3. místo získává zážitkový pobyt na dvě noci s polopenzí v hotelu Garni Klaret Valtice

4.-6. místo dostane nový odšťavňovač Hyundai JE 337 II, se kterým bude nadcházející zimní období ihned plné energie

7. a 8. místo získá rychlovarnou konvici pro ty, kteří si potrpí na správnou přípravu čajů – model Hyundai VK 750 má totiž nastavitelnou teplotu vody a funkci keep warm.

9. a 10. místo oceníme krásnou červenou nerezovou rychlovarnou konvicí Hyundai VK 301 R, která se zajisté stane krásným a spolehlivým doplňkem vaší kuchyně.

Soutěž začíná 18.9.2017 a končí 30.11.2017. Účtenka musí být datovaná z tohoto období.

 

Kompletní pravidla soutěže stahujte a čtěte zde:

KOMPLETNÍ PRAVIDLA SOUTĚŽE

 

Chcete se podívat na svou výhru?

Hotel Garni Klaret Valtice: www.hotelklaret.cz

Odšťavňovač Hyundai JE 337 II: www.euronics.cz/odstavnovac

Rychlovarná konvice Hyundai VK 750: www.euronics.cz/rychlovarna-konvice_750

Rychlovarná konvice Hyundai VK 301 R: www.euronics.cz/rychlovarna-konvice_301R