Spolehlivý přehled o počasí

Dlouho očekávané jaro je definitivně tady, teploty postupně stoupají a můžeme se tak těšit na venkovní aktivity. Abyste měli spolehlivý přehled o počasí, absolutně přesném času a dalších parametrech, se postarají meteostanice Hyundai. Níže Vám přinášíme vám nejoblíbenější typy těchto spolehlivých designových pomocníků.

Hyundai WS 2303

Meteostanice Hyundai WS2303 zaujme na první pohled přehledným barevným LCD displejem, na kterém snadno zjistíte předpověď počasí na nejbližší hodiny, ukazatel venkovní teploty a vlhkosti. Meteostanice umožňuje také zobrazení vnitřní teploty.

Další z funkcí meteostanice Hyundai WS2303 je zobrazení přesného času, ten je řízen rádiovým signálem. V případě používání přístroje v dětském pokojíku nebo ložnici, oceníte i funkci budíku s možností SNOOZE.

 

Hyundai WS 8446

Domácí meteorologická stanice Hyundai WS8446 zaujme elegantním designem a velkým barevným displejem. Meteostanice zobrazuje přesný čas, ten je řízen radiovým signálem. Stanice zobrazuje také aktuální datum a nastavit lze i budík.

Meteorologická stanice Hyundai WS8446 se rychle stane oblíbeným společníkem pro každé ráno. Rychlým pohledem na ni snadno zjistíte aktuální venkovní teplotu, vlhkost vzduchu a předpověď počasí pro nejbližší hodiny. Stanice může zobrazovat teplotu naměřenou až ze tří externích čidel najednou. Můžete tak snadno získat přehled o teplotách v různých částech domu, jako je např. sklep, garáž, ale také venkovní skleník apod.

 

Hyundai WS 2266

Jedinečný průhledný displej s modrým podsvícením meteostanice Hyundai WS 2266 skrývá mnoho funkcí, díky nimž se stane tento kousek vašim každodenním společníkem a rádcem před odchodem z domova.

Základem je měření venkovní teploty, o to se stará bezdrátové čidlo. S meteostanicí Hyundai WS2266 můžete spárovat až tři různá venkovní čidla. Docílíte tak možnosti zjištění teploty z třech rozdílných míst. Neméně důležitou součástí meteostanice HYUNDAI WS2266 je měření vnitřní teploty a vlhkosti. Příjemnou funkcí meteostanice je i ukazatel aktuálního času, který je řízen radiovým signálem, data a fází měsíce.

 

Hyundai WS 2331

Meteostanice Hyundai WS2331 na první pohled zaujme metalickým provedením a opravdu velikým LCD displejem. Displeji dominuje zobrazení času, ten je vždy naprosto přesný díky řízení rádiovým signálem.

I když lze meteostanici Hyundai WS 2331 pověsit jednoduše na zeď, nejedná se pouze o nástěnné hodiny. Důležitou funkcí je i animovaná předpověď počasí a zobrazení vnitřní i venkovní teploty. Přístroj navíc disponuje funkcí budíku a oblíbenou funkci SNOOZE. V případě její instalace na zeď se nemusíte obávat problému s nevzhlednou kabeláží vedoucí k meteostanici.


Publikováno 19.3.2019