VOYO ve Smart TV Hyundai

Nabídka chytrých televizorů HYUNDAI se rozrůstá o aplikaci VOYO.

Smart TV HYUNDAI drží krok s dobou a díky přístupu k internetovému připojení už nejsou pouhou televizí. Otevřený internetový prohlížeč doplňuje řada užitečných aplikací, jako YouTube, Facebook, Twitter a mnohé další. K dispozici jsou aplikace umožňující komfortní ovládání přes smartphone či tablet – Hyundai Smart Remote a Smart Center.

Moderní technologie v chytrých televizorech pomalu ale jistě mění návyky diváka a přizpůsobují se novému životnímu stylu. Postupně nás nebude limitovat televizní program, budeme se dívat, kdy chceme a na co chceme. Nový díl seriálu, sportovní přenos nebo pěkný film si pustíme, když budeme mít čas a chuť.

To nám umožní mimo jiné také aplikace VOYO, která obohatila nabídku Smart TV HYUNDAI od ledna letošního roku.

Aplikace VOYO nabízí sledování rozsáhlé databáze filmových a seriálových titulů, které si uživatelé mohou přehrát kdykoli a bez reklam.

 „Aplikace VOYO umožňuje svým uživatelům sledování více než 2000 filmů ze zahraniční i domácí produkce, rozsáhlé knihovny původních pořadů televize Nova a také exkluzivních sportovních přenosů. Videotéka je dostupná nejen pro počítače, ale také pro tablety, mobilní telefony a chytré televizory. VOYO se tímto stalo jedinečným poskytovatelem „multi-screen“ OTT služeb na všech hlavních zařízeních v České republice,“ říká Petr Horák, ředitel sekce nových projektů skupiny Nova.

3

VOYO nabízí neomezené množství zábavy.

Vyzkoušejte si pestrou nabídku filmů a seriálů videotéky VOYO, sledujte Wimbledon a další oblíbené sportovní přenosy. Nabídka filmů a oblíbených seriálů je pravidelně doplňována a aktualizována. Některé díly seriálů jsou k dispozici ještě před běžným odvysíláním v televizi NOVA. Pro diváka je důležitá také informace, že veškerý obsah je vysílán ve vysoké kvalitě a bez reklam. Spolu s přístupem do videotéky získává divák v balíčku VOYO také přístup ke sportovním kanálům Nova Sport 1 a Nova Sport 2, které nabízí kromě Wimbledonu i mnohé další unikátní sportovní taháky jako např. NHL, NBA, ATP, FA Cup a Moto GP. To vše v té nejvyšší obrazové kvalitě, bez přerušování reklamními bloky a za cenu měsíčního předplatného, odpovídající jedinému lístku do kina.

Majitelé TV, kteří mezi uživatele VOYO dosud nepatří, se musí nejdříve zaregistrovat na stránkách www.voyo.cz.

Návod na registraci VOYO ZDE


Publikováno 20.2.2016