Televizory

Technická podpora pro televizory

Během používání televizoru se mohou vyskytnout potíže s jeho funkčností. Tyto mohou být způsobeny např. různými aktualizacemi v televizním vysílání.

Níže jsou k dispozici aktualizace pro konkrétní typ televizoru, které zvyšují stabilitu přístrojů vůči těmto vlivům. Tyto lze do televizoru nainstalovat bez nutnosti servisního zásahu, svépomocí. Aktualizace televizoru požaduje základní znalost práce s PC a striktní dodržování přiloženého návodu. V případě jeho nerespektování hrozí nevratné poškození přístroje. Záruka v tomto případě nemůže být uznána.

Jednotlivé aktualizace jsou určeny pro konkrétní televizory s uvedeným modelovým označením, s konkrétní verzí software nebo s konkrétním sériovým číslem:

  • Verzi softwaru si můžete v TV ověřit v Menu>Systém>Nastavení>Více…>Aktualizace softwaru (viz. obr. níže)


Sériové číslo je uvedeno na štítku na zadní straně televizoru s označením SN (viz. obr níže). Rozhodující je prvních sedm číslic

V případě, že se potýkáte s problémy u televizoru, který zde není uveden, kontaktujte nás. Pro rychlejší vyřešení vašeho problému uveďte při první komunikaci sériové číslo televizoru.


Skylink řazení programů CZ
Určeno pro modelové řady televizorů se satelitním S2 tunerem.

Skylink řazení programů SK
Určeno pro modelové řady televizorů se satelitním S2 tunerem.

 

Aktualizace pro lepší stabilitu a opravu potíží s aplikací Skylink Live TV 
Je určena pouze pro model televizoru HLM32T311SMART

Aktualizace pro lepší stabilitu a opravu potíží s aplikací Skylink Live TV 
Je určena pouze pro model televizoru FLM32TS349SMART

Aktualizace pro lepší stabilitu a opravu potíží s aplikací Skylink Live TV 
Je určena pouze pro model televizoru FLM40TS349SMART

Aktualizace pro lepší stabilitu a opravu potíží s aplikací Skylink Live TV 
Je určena pouze pro model televizoru FLM43TS349SMART


Internetová aktualizace Smart televizorů řady R

Pro televizory řady R (v modelovém označení televizoru je písmeno R, např. FLR 43TS543 SMART) byla připravena aktualizace, která přináší lepší stabilitu a výkon televizoru.

Aktualizace probíhá přes internet. Pokud se Vám na televizoru objeví zpráva o aktualizaci, doporučujeme ji potvrdit a televizor aktualizovat. Aktualizaci můžete vyhledat také manuálně v Nastavení /Systém/Další nastavení/Aktualizace softwaru, stiskněte OK a další nabídce zvolte Vyhledat aktualizaci).

Pokud nemáte televizor připojen k internetu, lze aktualizaci vyžádat na e-mailové adrese info@hyundai-electronics.cz. Do žádosti o aktualizaci prosím uveďte i sériové číslo televizoru. To je zobrazené na štítku na zadní straně televizoru nebo na krabici.

Aktualizace není k dispozici pro televizory řady R s verzí softwaru V.0.x.x.x.